N. Daniels in 2023
| Full name | Noah Daniels |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | USA |
| Club | Jacksonville Armada II |
| Position | Defender |
| Height | 183 cm |
| Weight | 69 kg |
| Currently Injured | No |
N. Daniels 2023 Appearances
Other Seasons
| Full name | Noah Daniels |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | USA |
| Club | Jacksonville Armada II |
| Position | Defender |
| Height | 183 cm |
| Weight | 69 kg |
| Currently Injured | No |