N. Cobb in 2022
| Full name | Noah Cobb |
|---|---|
| Age | 18 |
| Nationality | USA |
| Club | Atlanta United FC |
| Position | Defender |
| Height | 185 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |
N. Cobb 2022 Appearances
| Appearances | 26 |
|---|---|
| Starts | 23 |
| Substitutions | 3 |
| Substituted | 2 |
| Minutes | 2043 |
| Goals | 0 |
| Full name | Noah Cobb |
|---|---|
| Age | 18 |
| Nationality | USA |
| Club | Atlanta United FC |
| Position | Defender |
| Height | 185 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 26 |
|---|---|
| Starts | 23 |
| Substitutions | 3 |
| Substituted | 2 |
| Minutes | 2043 |
| Goals | 0 |