N. Artemov in 2024
| Full name | Nikita Artemov |
|---|---|
| Age | 17 |
| Nationality | Russia |
| Club | Avangard Kursk |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 190 cm |
| Weight | 76 kg |
| Currently Injured | No |
N. Artemov 2024 Appearances
Other Seasons
| Full name | Nikita Artemov |
|---|---|
| Age | 17 |
| Nationality | Russia |
| Club | Avangard Kursk |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 190 cm |
| Weight | 76 kg |
| Currently Injured | No |