N. Čumić in 2014
| Full name | Nikola Čumić |
|---|---|
| Age | 25 |
| Nationality | Serbia |
| Club | Sloboda Uzice |
| Position | Attacker |
| Height | 173 cm |
| Weight | 66 kg |
| Currently Injured | No |
N. Čumić 2014 Appearances
| Appearances | 1 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 1 |
| Goals | 0 |
| Full name | Nikola Čumić |
|---|---|
| Age | 25 |
| Nationality | Serbia |
| Club | Sloboda Uzice |
| Position | Attacker |
| Height | 173 cm |
| Weight | 66 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 1 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 1 |
| Goals | 0 |