Musab Al Juwayr in 2020
| Full name | Musab Fahad Zaid Al Juwayr |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Saudi Arabia |
| Club | Al-Hilal Saudi FC |
| Position | Midfielder |
| Height | 175 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Musab Fahad Zaid Al Juwayr |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Saudi Arabia |
| Club | Al-Hilal Saudi FC |
| Position | Midfielder |
| Height | 175 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |