Muhamed Demiri in 2017
| Full name | Muhamed Demiri |
|---|---|
| Age | 32 |
| Nationality | FYR Macedonia |
| Club | FC Schaffhausen |
| Position | Defender |
| Height | 180 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Muhamed Demiri |
|---|---|
| Age | 32 |
| Nationality | FYR Macedonia |
| Club | FC Schaffhausen |
| Position | Defender |
| Height | 180 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |