M. Paye in 2018
| Full name | Mour Paye |
|---|---|
| Age | 29 |
| Nationality | France |
| Club | Villefranche |
| Position | Attacker |
| Height | 173 cm |
| Weight | 64 kg |
| Currently Injured | No |
M. Paye 2018 Appearances
| Appearances | 8 |
|---|---|
| Starts | 3 |
| Substitutions | 5 |
| Substituted | 3 |
| Minutes | 286 |
| Goals | 0 |
| Full name | Mour Paye |
|---|---|
| Age | 29 |
| Nationality | France |
| Club | Villefranche |
| Position | Attacker |
| Height | 173 cm |
| Weight | 64 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 8 |
|---|---|
| Starts | 3 |
| Substitutions | 5 |
| Substituted | 3 |
| Minutes | 286 |
| Goals | 0 |