M. Paye in 2017
| Full name | Mour Paye |
|---|---|
| Age | 29 |
| Nationality | France |
| Club | Créteil II |
| Position | Attacker |
| Height | 173 cm |
| Weight | 64 kg |
| Currently Injured | No |
M. Paye 2017 Appearances
| Appearances | 18 |
|---|---|
| Starts | 9 |
| Substitutions | 9 |
| Substituted | 6 |
| Minutes | 891 |
| Goals | 2 |
| Full name | Mour Paye |
|---|---|
| Age | 29 |
| Nationality | France |
| Club | Créteil II |
| Position | Attacker |
| Height | 173 cm |
| Weight | 64 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 18 |
|---|---|
| Starts | 9 |
| Substitutions | 9 |
| Substituted | 6 |
| Minutes | 891 |
| Goals | 2 |