Mohd Nasril Izzat bin Jalil in 2013
| Full name | Mohd Nasril Izzat bin Jalil |
|---|---|
| Age | 30 |
| Nationality | Malaysia |
| Club | Terengganu |
| Position | Defender |
| Height | 179 cm |
| Weight | 67 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Mohd Nasril Izzat bin Jalil |
|---|---|
| Age | 30 |
| Nationality | Malaysia |
| Club | Terengganu |
| Position | Defender |
| Height | 179 cm |
| Weight | 67 kg |
| Currently Injured | No |