Mohammed Al Haeti in 2021
| Full name | Mohammed Ahmed Abdulrahman Al Haeti |
|---|---|
| Age | 27 |
| Nationality | Saudi Arabia |
| Club | Al-Ettifaq |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 186 cm |
| Weight | 94 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Mohammed Ahmed Abdulrahman Al Haeti |
|---|---|
| Age | 27 |
| Nationality | Saudi Arabia |
| Club | Al-Ettifaq |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 186 cm |
| Weight | 94 kg |
| Currently Injured | No |