Mohamed Al Zaabi in 2013
| Full name | Mohamed Hamdan Saeed Salem Al Zaabi |
|---|---|
| Age | 29 |
| Nationality | United Arab Emirates |
| Club | Al Wahda FC |
| Position | Midfielder |
| Height | 170 cm |
| Weight | 65 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Mohamed Hamdan Saeed Salem Al Zaabi |
|---|---|
| Age | 29 |
| Nationality | United Arab Emirates |
| Club | Al Wahda FC |
| Position | Midfielder |
| Height | 170 cm |
| Weight | 65 kg |
| Currently Injured | No |