M. Fehr in 2020
| Full name | Mobi Fehr |
|---|---|
| Age | 29 |
| Nationality | USA |
| Club | Las Vegas Lights |
| Position | Midfielder |
| Height | 183 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |
M. Fehr 2020 Appearances
| Appearances | 14 |
|---|---|
| Starts | 11 |
| Substitutions | 3 |
| Substituted | 1 |
| Minutes | 958 |
| Goals | 0 |
| Full name | Mobi Fehr |
|---|---|
| Age | 29 |
| Nationality | USA |
| Club | Las Vegas Lights |
| Position | Midfielder |
| Height | 183 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 14 |
|---|---|
| Starts | 11 |
| Substitutions | 3 |
| Substituted | 1 |
| Minutes | 958 |
| Goals | 0 |