Min-Seong Kim in 2016
| Full name | Min-Seong Kim |
|---|---|
| Age | 24 |
| Nationality | Korea Republic |
| Club | Busan Transportation |
| Position | Defender |
| Height | 172 cm |
| Weight | 69 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Min-Seong Kim |
|---|---|
| Age | 24 |
| Nationality | Korea Republic |
| Club | Busan Transportation |
| Position | Defender |
| Height | 172 cm |
| Weight | 69 kg |
| Currently Injured | No |