Miguel Lemos in 2023
| Full name | Miguel Bruno Carrasco Serafim Lemos |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | Portugal |
| Club | Vasco da Gama Vidigueira |
| Position | Midfielder |
| Height | 180 cm |
| Weight | 53 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Miguel Bruno Carrasco Serafim Lemos |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | Portugal |
| Club | Vasco da Gama Vidigueira |
| Position | Midfielder |
| Height | 180 cm |
| Weight | 53 kg |
| Currently Injured | No |