Melvin Koliqi in 2025
| Full name | Melvin Koliqi |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | Sweden |
| Club | IFK Goteborg |
| Position | Midfielder |
| Height | 172 cm |
| Weight | 72 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Melvin Koliqi |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | Sweden |
| Club | IFK Goteborg |
| Position | Midfielder |
| Height | 172 cm |
| Weight | 72 kg |
| Currently Injured | No |