M. Cox in 2024
| Full name | Matthew Aidan Cox |
|---|---|
| Age | 22 |
| Nationality | England |
| Club | Brentford |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 182 cm |
| Weight | 64 kg |
| Currently Injured | No |
M. Cox 2024 Appearances
| Appearances | 2 |
|---|---|
| Starts | 2 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 180 |
| Goals | 0 |
| Full name | Matthew Aidan Cox |
|---|---|
| Age | 22 |
| Nationality | England |
| Club | Brentford |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 182 cm |
| Weight | 64 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 2 |
|---|---|
| Starts | 2 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 180 |
| Goals | 0 |