M. Egho in 2024
| Full name | Marvin Egho |
|---|---|
| Age | 31 |
| Nationality | Austria |
| Club | Randers FC |
| Position | Attacker |
| Height | 188 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |
M. Egho 2024 Appearances
| Appearances | 14 |
|---|---|
| Starts | 6 |
| Substitutions | 8 |
| Substituted | 6 |
| Minutes | 510 |
| Goals | 2 |
| Full name | Marvin Egho |
|---|---|
| Age | 31 |
| Nationality | Austria |
| Club | Randers FC |
| Position | Attacker |
| Height | 188 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 14 |
|---|---|
| Starts | 6 |
| Substitutions | 8 |
| Substituted | 6 |
| Minutes | 510 |
| Goals | 2 |