Martynas Zaleckis in 2021
| Full name | Martynas Zaleckis |
|---|---|
| Age | 25 |
| Nationality | Lithuania |
| Club | Hegelmann Litauen |
| Position | Defender |
| Height | 196 cm |
| Weight | 84 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Martynas Zaleckis |
|---|---|
| Age | 25 |
| Nationality | Lithuania |
| Club | Hegelmann Litauen |
| Position | Defender |
| Height | 196 cm |
| Weight | 84 kg |
| Currently Injured | No |