Marlon Cassio in 2024
| Full name | Marlon Cassio dos Santos |
|---|---|
| Age | 33 |
| Nationality | Brazil |
| Club | America SP |
| Position | Attacker |
| Height | 185 cm |
| Weight | 78 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Marlon Cassio dos Santos |
|---|---|
| Age | 33 |
| Nationality | Brazil |
| Club | America SP |
| Position | Attacker |
| Height | 185 cm |
| Weight | 78 kg |
| Currently Injured | No |