M. Ilić in 2015
| Full name | Marko Ilić |
|---|---|
| Age | 25 |
| Nationality | Serbia |
| Club | Serbia U17 |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 191 cm |
| Weight | 81 kg |
| Currently Injured | No |
M. Ilić 2015 Appearances
| Appearances | 1 |
|---|---|
| Starts | 1 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 90 |
| Goals | 0 |
| Full name | Marko Ilić |
|---|---|
| Age | 25 |
| Nationality | Serbia |
| Club | Serbia U17 |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 191 cm |
| Weight | 81 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 1 |
|---|---|
| Starts | 1 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 90 |
| Goals | 0 |