Mao Haoyu in 2020
| Full name | Haoyu Mao |
|---|---|
| Age | 25 |
| Nationality | China PR |
| Club | Tianjin Teda |
| Position | Attacker |
| Height | 180 cm |
| Weight | 64 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Haoyu Mao |
|---|---|
| Age | 25 |
| Nationality | China PR |
| Club | Tianjin Teda |
| Position | Attacker |
| Height | 180 cm |
| Weight | 64 kg |
| Currently Injured | No |