Manuel Gutiérrez Martínez in 2020
| Full name | Manuel Gutiérrez Martínez |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | Spain |
| Club | Gimnástica Torrelavega |
| Position | Midfielder |
| Height | 173 cm |
| Weight | 55 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Manuel Gutiérrez Martínez |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | Spain |
| Club | Gimnástica Torrelavega |
| Position | Midfielder |
| Height | 173 cm |
| Weight | 55 kg |
| Currently Injured | No |