Man Fai Tsang in 2014
| Full name | Man Fai Tsang |
|---|---|
| Age | 30 |
| Nationality | Hong Kong |
| Club | Hong Kong U23 |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 176 cm |
| Weight | 68 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Man Fai Tsang |
|---|---|
| Age | 30 |
| Nationality | Hong Kong |
| Club | Hong Kong U23 |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 176 cm |
| Weight | 68 kg |
| Currently Injured | No |