Maksymilian Szady in 2024
| Full name | Maksymilian Szady |
|---|---|
| Age | 18 |
| Nationality | Poland |
| Club | Stal Mielec |
| Position | Defender |
| Height | 183 cm |
| Weight | 63 kg |
| Currently Injured | No |
Maksymilian Szady 2024 Appearances
Other Seasons
| Full name | Maksymilian Szady |
|---|---|
| Age | 18 |
| Nationality | Poland |
| Club | Stal Mielec |
| Position | Defender |
| Height | 183 cm |
| Weight | 63 kg |
| Currently Injured | No |