Mahmoud El Sayed in 2022
| Full name | Mahmoud Abdel Hakim El Sayed |
|---|---|
| Age | 29 |
| Nationality | Egypt |
| Club | Porto Suez |
| Position | Attacker |
| Height | 175 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Mahmoud Abdel Hakim El Sayed |
|---|---|
| Age | 29 |
| Nationality | Egypt |
| Club | Porto Suez |
| Position | Attacker |
| Height | 175 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |