Mabelé in 2024
| Full name | Simão Dianzenza |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | Angola |
| Club | 1º de Agosto |
| Position | Defender |
| Height | 174 cm |
| Weight | 68 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Simão Dianzenza |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | Angola |
| Club | 1º de Agosto |
| Position | Defender |
| Height | 174 cm |
| Weight | 68 kg |
| Currently Injured | No |