M. Wagué in 2018
| Full name | Mara Wagué |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | France |
| Club | Jura Dolois |
| Position | Defender |
| Height | 188 cm |
| Weight | 78 kg |
| Currently Injured | No |
M. Wagué 2018 Appearances
| Appearances | 24 |
|---|---|
| Starts | 24 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 2160 |
| Goals | 0 |
| Full name | Mara Wagué |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | France |
| Club | Jura Dolois |
| Position | Defender |
| Height | 188 cm |
| Weight | 78 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 24 |
|---|---|
| Starts | 24 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 2160 |
| Goals | 0 |