Matej Vuk in 2021
| Full name | Matej Vuk |
|---|---|
| Age | 22 |
| Nationality | Croatia |
| Club | HNK Rijeka |
| Position | Attacker |
| Height | 182 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |
Matej Vuk 2021 Appearances
| Appearances | 1 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 23 |
| Goals | 0 |
| Full name | Matej Vuk |
|---|---|
| Age | 22 |
| Nationality | Croatia |
| Club | HNK Rijeka |
| Position | Attacker |
| Height | 182 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 1 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 23 |
| Goals | 0 |