Minh Vu in 2014
| Full name | Minh Vu |
|---|---|
| Age | 27 |
| Nationality | USA |
| Club | Rochester Rhinos |
| Position | Midfielder |
| Height | 178 cm |
| Weight | 72 kg |
| Currently Injured | No |
Minh Vu 2014 Appearances
| Appearances | 2 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 2 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 76 |
| Goals | 0 |
| Full name | Minh Vu |
|---|---|
| Age | 27 |
| Nationality | USA |
| Club | Rochester Rhinos |
| Position | Midfielder |
| Height | 178 cm |
| Weight | 72 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 2 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 2 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 76 |
| Goals | 0 |