Milos Vrsajko in 2016
| Full name | Milos Vrsajko |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | Sweden |
| Club | Varbergs BoIS FC |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 189 cm |
| Weight | 84 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Milos Vrsajko |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | Sweden |
| Club | Varbergs BoIS FC |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 189 cm |
| Weight | 84 kg |
| Currently Injured | No |