M. Tyurin in 2024
| Full name | Matvey Tyurin |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | Russia |
| Club | Forte Taganrog |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 190 cm |
| Weight | 83 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Matvey Tyurin |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | Russia |
| Club | Forte Taganrog |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 190 cm |
| Weight | 83 kg |
| Currently Injured | No |