M. Tubić in 2025
| Full name | Malik Tubić |
|---|---|
| Age | 18 |
| Nationality | Bosnia and Herzegovina |
| Club | Bosnia-Herzegovina U17 |
| Position | Attacker |
| Height | 185 cm |
| Weight | 68 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Malik Tubić |
|---|---|
| Age | 18 |
| Nationality | Bosnia and Herzegovina |
| Club | Bosnia-Herzegovina U17 |
| Position | Attacker |
| Height | 185 cm |
| Weight | 68 kg |
| Currently Injured | No |