M. Tschantret in 2026
| Full name | Macielo Tschantret |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | USA |
| Club | Sporting Kansas City |
| Position | Midfielder |
| Height | 183 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Macielo Tschantret |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | USA |
| Club | Sporting Kansas City |
| Position | Midfielder |
| Height | 183 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |