M. Stevanovic in 2020
| Full name | Mihailo Stevanovic |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | Switzerland |
| Club | FC Basel 1893 |
| Position | Midfielder |
| Height | 186 cm |
| Weight | 74 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Mihailo Stevanovic |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | Switzerland |
| Club | FC Basel 1893 |
| Position | Midfielder |
| Height | 186 cm |
| Weight | 74 kg |
| Currently Injured | No |