M. Sanchez in 2023
| Full name | Martin Sanchez |
|---|---|
| Age | 23 |
| Nationality | USA |
| Club | Forward Madison |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 183 cm |
| Weight | 82 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Martin Sanchez |
|---|---|
| Age | 23 |
| Nationality | USA |
| Club | Forward Madison |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 183 cm |
| Weight | 82 kg |
| Currently Injured | No |