M. Pavà in 2020
| Full name | Manuela Paví Sepúlveda |
|---|---|
| Age | 24 |
| Nationality | Colombia |
| Club | Colombia U20 W |
| Position | Attacker |
| Height | 160 cm |
| Weight | 52 kg |
| Currently Injured | No |
M. Pavà 2020 Appearances
| Appearances | 3 |
|---|---|
| Starts | 2 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 1 |
| Minutes | 211 |
| Goals | 1 |