M. Pantelić in 2000
| Full name | Marko Pantelić |
|---|---|
| Age | 43 |
| Nationality | Serbia |
| Club | Yverdon Sport |
| Position | Attacker |
| Height | 183 cm |
| Weight | 80 kg |
| Currently Injured | No |
M. Pantelić 2000 Appearances
| Appearances | 3 |
|---|---|
| Starts | |
| Substitutions | |
| Substituted | |
| Minutes | |
| Goals | 0 |
| Full name | Marko Pantelić |
|---|---|
| Age | 43 |
| Nationality | Serbia |
| Club | Yverdon Sport |
| Position | Attacker |
| Height | 183 cm |
| Weight | 80 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 3 |
|---|---|
| Starts | |
| Substitutions | |
| Substituted | |
| Minutes | |
| Goals | 0 |