M. Otten in 2013
| Full name | Mark Otten |
|---|---|
| Age | 36 |
| Nationality | Netherlands |
| Club | Ferencvarosi TC |
| Position | Defender |
| Height | 180 cm |
| Weight | 76 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Mark Otten |
|---|---|
| Age | 36 |
| Nationality | Netherlands |
| Club | Ferencvarosi TC |
| Position | Defender |
| Height | 180 cm |
| Weight | 76 kg |
| Currently Injured | No |