M. Nevoric in 2023
| Full name | Mirza Nevoric |
|---|---|
| Age | 23 |
| Nationality | Bosnia and Herzegovina |
| Club | Jacksonville Armada II |
| Position | Midfielder |
| Height | 180 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |
M. Nevoric 2023 Appearances
Other Seasons
| Full name | Mirza Nevoric |
|---|---|
| Age | 23 |
| Nationality | Bosnia and Herzegovina |
| Club | Jacksonville Armada II |
| Position | Midfielder |
| Height | 180 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |