M. Lyons in 2022
| Full name | Miles Lyons |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | USA |
| Club | El Paso Locomotive |
| Position | Defender |
| Height | 173 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |
M. Lyons 2022 Appearances
| Appearances | 2 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 2 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 6 |
| Goals | 0 |
| Full name | Miles Lyons |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | USA |
| Club | El Paso Locomotive |
| Position | Defender |
| Height | 173 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 2 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 2 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 6 |
| Goals | 0 |