Matthew Luzunaris in 2014
| Full name | Matthew Luzunaris |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | USA |
| Club | Rochester Rhinos |
| Position | Attacker |
| Height | 185 cm |
| Weight | 74 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Matthew Luzunaris |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | USA |
| Club | Rochester Rhinos |
| Position | Attacker |
| Height | 185 cm |
| Weight | 74 kg |
| Currently Injured | No |