M. Lukjanov in 2025
| Full name | Mikhail Lukjanov |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | Russia |
| Club | Zvezda St. Petersburg |
| Position | Defender |
| Height | 189 cm |
| Weight | 80 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Mikhail Lukjanov |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | Russia |
| Club | Zvezda St. Petersburg |
| Position | Defender |
| Height | 189 cm |
| Weight | 80 kg |
| Currently Injured | No |