M. Litwa in 2023
| Full name | Michał Litwa |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Poland |
| Club | Motor Lublin |
| Position | Attacker |
| Height | 183 cm |
| Weight | 72 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Michał Litwa |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Poland |
| Club | Motor Lublin |
| Position | Attacker |
| Height | 183 cm |
| Weight | 72 kg |
| Currently Injured | No |