M. Lambertz in 2023
| Full name | Maximilian Lambertz |
|---|---|
| Age | 25 |
| Nationality | Germany |
| Club | Jacksonville Armada II |
| Position | Defender |
| Height | 188 cm |
| Weight | 82 kg |
| Currently Injured | No |
M. Lambertz 2023 Appearances
Other Seasons
| Full name | Maximilian Lambertz |
|---|---|
| Age | 25 |
| Nationality | Germany |
| Club | Jacksonville Armada II |
| Position | Defender |
| Height | 188 cm |
| Weight | 82 kg |
| Currently Injured | No |