M. Keller in 2020
| Full name | Marvin Keller |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | Switzerland |
| Club | Grasshoppers |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 189 cm |
| Weight | 87 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Marvin Keller |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | Switzerland |
| Club | Grasshoppers |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 189 cm |
| Weight | 87 kg |
| Currently Injured | No |