M. Kean in 2015
| Full name | Moise Bioty Kean |
|---|---|
| Age | 23 |
| Nationality | Italy |
| Club | Juventus U19 |
| Position | Attacker |
| Height | 183 cm |
| Weight | 67 kg |
| Currently Injured | No |
M. Kean 2015 Appearances
| Appearances | 1 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 6 |
| Goals | 0 |
| Full name | Moise Bioty Kean |
|---|---|
| Age | 23 |
| Nationality | Italy |
| Club | Juventus U19 |
| Position | Attacker |
| Height | 183 cm |
| Weight | 67 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 1 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 6 |
| Goals | 0 |