M. Karimov in 2026
| Full name | Mehrubon Karimov |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Tajikistan |
| Club | Tajikistan |
| Position | Defender |
| Height | 188 cm |
| Weight | 80 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Mehrubon Karimov |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Tajikistan |
| Club | Tajikistan |
| Position | Defender |
| Height | 188 cm |
| Weight | 80 kg |
| Currently Injured | No |