M. Iljyushenok in 2022
| Full name | Makar Iljyushenok |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Russia |
| Club | Novosibirsk |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 188 cm |
| Weight | 74 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Makar Iljyushenok |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Russia |
| Club | Novosibirsk |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 188 cm |
| Weight | 74 kg |
| Currently Injured | No |