M. Gollner in 2011
| Full name | Mario Gollner |
|---|---|
| Age | 31 |
| Nationality | Austria |
| Club | Allerheiligen |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 180 cm |
| Weight | 78 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Mario Gollner |
|---|---|
| Age | 31 |
| Nationality | Austria |
| Club | Allerheiligen |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 180 cm |
| Weight | 78 kg |
| Currently Injured | No |