M. Giordano in 2023
| Full name | Mathis Giordano |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | Switzerland |
| Club | Lausanne |
| Position | Midfielder |
| Height | 174 cm |
| Weight | 68 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Mathis Giordano |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | Switzerland |
| Club | Lausanne |
| Position | Midfielder |
| Height | 174 cm |
| Weight | 68 kg |
| Currently Injured | No |